Pytania i odpowiedzi

Meble na wymiar — od czego zacząć?

Od spotkania w naszym biurze projektowym przy ul. Generała Jerzego Ziętka 15, 41-940 Piekary Śląskie.

Poznamy się, wymienimy pomysłami oraz dowiemy, jakie są oczekiwania względem projektu. Na podstawie pomiarów lub zdjęć danego pomieszczenia, już na tym etapie przedstawimy wstępną ofertę.


Ile kosztują meble na wymiar?

Dopasowujemy się do budżetu klienta. Pokazujemy dostępne materiały w danym zakresie cenowym oraz czego należy spodziewać się we wstępnym projekcie. Omawiamy rozwiązania, które zostaną wdrożone, z uwzględnieniem wszystkich usług i podanej kwoty.


Jakie meble kuchenne są modne?

Te, które najlepiej odzwierciedlają potrzeby naszych klientów.


Czy do projektu mebli kuchennych mogę dobrać sprzęt AGD?

Jak najbardziej! Kompleksowość naszych usług dotyczy także niezbędnych sprzętów kuchennych. W naszym katalogu znajdują się m.in. marki: Whirlpool, Samsung, Amica.


Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Od projektu przez warsztat aż po montaż, ok. 8 tygodni.


Czy przed przystąpieniem do współpracy muszę pojawić się w biurze firmy?

Nie, jednak preferujemy bezpośredni kontakt. Jeśli klient nie ma możliwości, aby pojawić się w naszym biurze, a jest zdecydowany podjąć współpracę, spotykamy się w jego domu, wykonując przy okazji wstępne pomiary danego pomieszczenia.


Jakie czynniki są brane pod uwagę przy ogólnej wycenie mebli na wymiar?

Przede wszystkim dobór materiałów, dodatków i akcesoriów, ewentualnie sprzętu AGD. Po wykonaniu wstępnego projektu wciąż istnieje możliwość wprowadzenia zmian.


Jak długo muszę czekać na projekt?

W zależności od oczekiwań klienta i złożoności projektu, od 7 do 14 dni.


Czy w ofercie poza kuchnią znajdują się także inne meble na wymiar?

Tak, zadbamy o każde pomieszczenie, według preferencji klienta.

Wykonujemy również garderoby i szafy, meble do pokoi dziecięcych, salonowe oraz łazienkowe. Wszystko z największą starannością i dbałością o szczegóły.


W jakim rejonie firma Kubik Meble świadczy swoje usługi?

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów ze Śląska i Małopolski, ze względu na możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem.

Niemniej jednak realizowaliśmy zlecenia również na terenie innych województw, a nawet państw (Niemcy, Norwegia).


 

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.