Współpraca

Jak pracujemy?


1. Pierwszy kontakt z klientem
To ważny moment, w którym poznajemy klienta i jego potrzeby. Przedstawiane są pierwsze pomysły i wizja pomieszczenia. Wymieniamy się sugestiami, udzielamy wskazówek projektowych. Przeprowadzamy wstępny wywiad. Ustalamy szacowany budżet realizacji projektu. Dobrze, jeśli klient ma ze sobą rzuty lub pomiary wnętrza z uwzględnieniem drzwi i okien, własne lub od architekta, ponieważ to znacznie ułatwia i przyspiesza pracę.

2. Projekty techniczne
Wszystko, co zostało omówione na pierwszym spotkaniu, pojawia się na rysunku technicznym. Są to inspiracje, którymi kierujemy się podczas tworzenia właściwego projektu.

3. Określenie budżetu
Klient zapoznaje się z pełną ofertą, materiałami, dodatkami. Powstają pierwsze rysunki techniczne. Na tej podstawie ustalamy ostateczny budżet.

4. Projekt wstępny
Na tym etapie wiemy już dużo o kliencie oraz jego potrzebach. Wiemy też, jakie ma oczekiwania wobec naszej firmy. Po wykonaniu wstępnego projektu 3D w programie graficznym, przedstawiamy kosztorys powstały na podstawie informacji z pierwszego i trzeciego spotkania oraz ustalamy ostateczną cenę wykonania usługi. Wprowadzamy ewentualne zmiany projektowe (wykończenia, fronty, uchwyty). Projekt wykonujemy bezpłatnie dla klienta, który zdecyduje się na jego realizację.

5. Wykonujemy własne pomiary
Pomimo że często klienci dostarczają nam gotowe pomiary, sami musimy zapoznać się z miejscem, w którym będą stały nowe meble. Dlatego też, aby wykonać ostateczny projekt, jedziemy do klienta i mierzymy dane pomieszczenie.

6. Projekt
Jeśli wszystkie poprzednie punkty zostały zrealizowane, wykonujemy ostatnie poprawki i zapraszamy klienta na spotkanie oraz ostateczną akceptację projektu. W przypadku dokonanej przedpłaty projekt wysyłamy drogą mailową. Po zatwierdzeniu przystępujemy do działania w naszej pracowni stolarskiej (posiadamy własny park maszynowy).

7. Realizacja projektu
Wykonujemy meble według zatwierdzonego przez klienta projektu.

8. Transport i montaż
To ostatni punkt współpracy, który najczęściej kończy się szerokim uśmiechem naszych klientów. Zadowoleni właściciele nowych mebli to najlepsza wizytówka naszej firmy.

Nasz serwis używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników.
W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. Dowiedz się więcej na stronie polityka prywatności. Rozumiem, ukryj informację.